Mayeri ärikeskuse hoone asub endise 1883. aastal rajatud Mayeri keemiavabriku territooriumil. Tehases toodeti erinevaid ehitusvärve, pürotehnilisi vahendeid ning hiljem alustati puhastusvahendite tootmisega. Peale tootmise kolimist hakati tehase endisel territooriumil tegelema äripindade üürimisega.

Kesklinna ja Kristiine piiril asuv tänapäevane Mayeri ärikeskus asub aadressil Paldiski maantee 29. Hoone on projekteeritud ja ehitatud kaasaegseid materjale ja tehnoloogiat kasutades. Tegemist on kuue korruselise ärihoonega, kus meeldiva sisekliima tagavad efektiivne sundventilatsioon, jahutus ja ökonoomne gaasiküte. nu kaasaegsele tehnoloogiale on tagatud hoones väga soodsad kõrvalkulud.
Hoone muudab eriliseks ka asjaolu, et majja tulevad sidekaablid mitmelt teenuse pakkujalt. Lisaks tagab elektriga varustatuse dubleeritud toitekaablid, mis pärinevad erinevatest alajaamadest.
Lisaks kuna paljudele firmadele on oluline ka väikse laopinna olemasolu, siis on ka sellele mõeldud. Laopinna suurust ja asukohta saab täpsustada hoone külastamisel.

Kuna tegemist on piirkonna kõrgeima hoonega, siis avaneb ülemistel korrustel suurepärane vaade Kristiinele, Mustamäele ja vanalinnale.
Tegemist on rohelise ja rahuliku piirkonnaga. Tänu oma asukohale on võimalik kerge vaevaga liikuda igasse suunda nii jala, autoga kui ühistranspordiga.

Hoone koosneb kahest osast. Esimene osa on ehitatud 2005 aastal.  2015 aasta Oktoobris valmis juurdeehitus, mis ühendatakse olemasoleva hoonega ning annab võimaluse üürida tervet korrust pindalaga 1282m².

Samuti tuleb hoone esimesele korrusele ~50 kohaline toitlustus, hambaravi ja ilusalong. Olemasoleva hoone madalama osa katusele tuleb ka väliterrass, kus on võimalik lõõgastuda väsitavast tööpäevast ja nautida meeldivat tuulebriisi ja püüda päiksekiiri.

Hoone üürnikele ja külastajatele on tasuta parkimine. Järgmise etapina ehitatakse territooriumile mahukas parkimismaja. Iga üüritud 35m² büroo kohta on garanteeritud üks tasuta parkimiskoht.
Maksimaalselt 100 meetri kaugusel asuvad ühistranspordi peatused. Jalgrattaga liikujatele tuleb esimesele korrusele ka jalgrataste hoiuruum.

Turvalisuse tagavad ööpäevaringne mehitatud ja elektrooniline valve.

Ruumidesse on 24h ligipääs.